“נכנסתי לתהליך עם ספקות גדולים ואפילו עם מעט ציניות אך גם עם מעט תקווה שבכל זאת יש לזה סיכוי. מהר מאוד נעלמו הציניות והספקות, וראיתי, שכל מה שאני צריך לעשות הוא לתת לזה את הצ’אנס ולגייס את כל כולי לתהליך, וכך, תוך כדי ההכוונה שקיבלתי, מגיעות התוצאות. הרגשתי איך שלב אחר שלב יורדות ממני מועקות שרק הגבילו אותי עד עכשיו, ושאני יוצא לדרך חדשה וברורה. התהליך היה ממוקד אך יחד עם זאת עמוק ויסודי. כמו כן, הרגשתי שאני בידיים מקצועיות, וגם נהניתי מאוד. השילוב של כל אלה ביחד, הביא לתוצאות מהירות מהצפוי. תודה לך, אשר” 
אשר, 47  מנהל רשת חנויות, ירושלים
 
 
“מיטל יקרה, השינוי שעברתי אצלך תוך 12 מפגשים בלבד היה שווה לתהליך של שנים פסיכולוג,
היכולת לעשות עבודה עמוקה, חוויתית, נעימה ומקצועית כאשר המטרה ברורה היה עבורי שינוי משמעותי. הרגשתי את השינוי משבוע לשבוע, התקשורת עם עצמי, התקשורת עם הסביבה בעבודה ועם המשפחה השתנו מהקצה אל הקצה, כבר אין אימפולסיביות והתפרצויות זעם, יש רוגע, הקשבה והעברת מסרים באופן אליו שאפתי שנים. תודה על הכל! חן.
חן, 49 עו”ד, ת”א
 
 
“הרבה שנים היו לי תסביכים לא פתורים עם הגירושים של הוריי וחוויית הנטישה של אבי ממני ומהבית. בתיכון הלכתי לייעוץ פסיכולוגי שעזר ברמה כזו או אחרת מפני שהיה מי שיקשיב, שתוכל לומר לו הכול אבל עד שהגעתי לדמיון המודרך ולשיחות עם מיטל לא הצלחתי להרגיש שהשתחררתי מזה ומאיך שזה משפיע על ישותי. הטיפול אפשר לי לדבר איתי, עם הילדה בת ה-8 שחוותה את אותה נטישה ולהראות לה שהכול יהיה בסדר, כלומר עכשיו הכול בסדר ובעצם לשנות לה/ לי את כל החוויה השלילית לכזו שאפשר ללמוד ממנה, חיובית. לכן, ידעתי ששוב עלי לפנות ל”דמיון” כאשר הרגשתי שקיים אצלי משהו לא פתור בנוגע לכל הסוגיה של זוגיות ומערכות יחסים, הרגשתי שמשהו לא עובד, שלא יכול להיות שאני כבר קרובה לגיל 20 ועדיין לא הייתה לי מערכת יחסים רצינית, שאהבתי מישהו. במפגשים נוכחתי לבחון את השקפתי מהצד, ולהבחין בכמה היא שלילית ו”נגועה”, לא באמת האמנתי שיש זוגיות טובה, שאני אוכל לסמוך על מישהו – מפני שעד כה כולם אכזבו אותי. לאחר שכל הקלפים הונחו על השולחן, יכולתי להפנות את תשומת ליבי למה שאני מייחלת לי, מה אני רוצה שיקרה. ימים ספורים לאחר שהסתיים התהליך -זה קרה! הכרתי את הבחור הנכון והתאהבתי בו עד מעל הראש והוא בי! לכן, אני באמת מאמינה שבדיעבד ורק לאחר שאנחנו לוקחים החלטה על עצמנו ונפתחים לדמיון המודרך – זה קורה, כל מה שאנחנו רוצים יכול לקרות. זו גם אחת התובנות הכי גדולות שלקחתי איתי לחיי הבוגרים, תודה!”
קארין, חיילת, פרדס חנה
 
 
“לפני הטיפול הייתי בחרדות, הגעתי למצב שהייתי פשוט תקועה במקום מרוב פחד. הייתי במצב מאוד קשה שכבר רציתי לוותר, שהייתי מגיעה למיטל הרגשתי מוגנת בסביבה תומכת ואמפתית, הרגשתי שאט אט הלחץ יורד ממני והביטחון העצמי חוזר אלי ואני מצליחה להתמקד לכוון המטרה והדברים מתחילים לזוז לכוון הנכון… מיטל , האמנת בי שאני לא האמתי בעצמי, החזרת לי את הביטחון העצמי בעצמי , גרמת לי לראות את העולם בצורה יותר חיובית, החזרת את התקווה לחיים שלי … מודה לך מכול הלב, מל.” 
מל, גרפיקאית, רמת-גן.
 
 
“התהליך הוא תהליך מאוד מיוחד. הוא שונה מצורות הטיפול הרגילות. הגעתי לטיפול עם שלל בעיות והמון שליליות, וסיימתי את הטיפול עם פתרון בעיותמוכנות לאתגרים שבדרך, והמון חיוביות. התהליך חידד לי את הדברים שחשובים בחיים. בעיני היה מאוד חשוב לקבל את הביטחון והאמונה של מיטל. זה לא משהו שמובן מאליו, מיטל מקבלת אותך עוד לפני שמכירה אותך. מיטל ידעה למקד אותי גם שהייתי מאוד מבולבל והתקשיתי להתנסח. היום אני מאמין שכל דבר אפשרי, הכל תלוי בבחירה.  אין מקום יותר בטוח מהקליניקה של מיטל. מיטל נותנת תחושת חמימות מיוחדת, היא תמיד מתעניינת ורוצה לדעת איך אתה מרגיש ומה עבר מפגישת הטיפול הקודמת. מיטל משקיעה המון, יותר מכל מטפל אחר שהכרתי. במהלך השבוע היא חושבת על כל המטופלים, ואיך לעשות את התהליך הכי אפקטיבי שיש. היא רוצה את התוצאות לפחות כמו המטופלים שלה. זו זכות ענקית וכיף גדול לעבוד ברמה האישית עם מיטל. אישית, מקווה שכל אחד שרואה את האתר יטופל ע”י מיטל. בהצלחה ותודה, גלעד” 
גלעד, 31 מנהל חשבונות, חיפה
 
 
“היי מיטל,
טוב אז קודם כל שוב רציתי להגיד לך תודה רבה רבה על הכל. באמת שהייתה לי חוויה מאוד עוצמתית במפגשים איתך. היה לי ממש כיף והרגשתי התקדמות מאוד מאוד מרשימה וחזקה.
כשהגעתי, הייתי במצב מאוד מאוד קשה ולא טוב. המון פחדים עם התמודדות של המצב ואפילו איפה שהוא קיבלתי את זה שזה המצב (הלא טוב) שאני נמצא בוא בחיים ואני צריך להתרגל אליו. הייתי בטוח שאקבל כלים איך להבין שזה המצב ולהצליח לחיות איתו בשלום. לא העלתי על דעתי בכלל שישנה אפשרות להיות במקום שאני נמצא בו היום ומעבר לזה שהכל תלוי בי והכל נמצא בתור המציאות שאני מייצר לעצמי בראש.
הצלחת להאיר לי את הדרך בצורה מאוד מאוד מזמינה ורגועה שפשוט נשאבתי אליה בצורה מסחררת ומלאה. הצלחת לגרום לי להבין מה זה רגש באמת.
הצלחתי לחוות מה באמת המוח גורם לנו לעשות ואיך הוא מעצב את היום יום שלנו ואת ה”עכשיו”, זה משהו שקשה להסביר ולא כול אחד יכול לתפוס, בדיוק כמו כל דבר בחיים, אחרי שמספיק מתעניינים קוראים ומנסים, צוברים ניסיון ויותר קל להשתמש בו.
עם הטיפול עצמו חשפת אותי לרובד חדש ומאוד מאוד עוצמתי, הצלחת לגרום לי להבין שיש עוד דרכים להשתמש בו ולשנות דברים, זה נשמע מאוד מאוד אמורפי,
אבל זה פשוט זה וזה עובד!
היכולת לשנות מחשבה ורגש שגורר אחריו שינוי של תפיסה ואורך חיים.
ככול שחושבים על זה יותר זה יותר ויותר מאתגר ומרתק, כל המצב שאנחנו נמצאים בו הוא בעצם המציאות שאנחנו בונים לעצמנו והבעיה הכי גדולה שאנחנו היחידים ששולטים בה. פשוט צריך ללמוד איך. 
עשיתי באמת שינוי של למעלה מ 160 מעלות לדעתי, לא הגעתי ל 180 (לדעתי אף אחד לא יכול להגיע 🙂 ) אבל ללא ספק השגתי המון המון דברים במעט מאוד זמן שמעולם לא חשבתי שיהיה אפשרי.
הרמת אותי מהמצב שהייתי בו ויותר מזה העפת אותי קדימה כל כך הרבה רמות שיש אנשים שלא מגיעים לזה בחיים שלמים.
אני כרגע נמצא במקום שאני מצליח להרגיש רגשות שוב, להבין שהחיים לא נגמרו, לא עשיתי שום דבר רע, והיית מי שאני. להעריך את עצמי. להיות עם הרבה יותר בטחון. להבין שמותר לי להנות שוב ושיש כל כך הרבה ממה.
אני בטוח שלא הייתי מצליח להגיע לזה בשום דרך אחרת.
אני הולך להבטיח לך שאני הולך לחזור אליך בעוד כמה חודשים בוודאות לאחר שאאסוף חוויות נוספת בחיים ואתגרים חדשים עם רצון להתמודד איתם ולהשתפר. אני ממש מרגיש שהטיפול הזה הוא באמת כלי להצלחה ולהתקדמות משמעותית מאוד בחיים שלי לפחות.
תודה רבה על ההקשבה, הכוונה והמקצועיות, באמת שעזרת לי בצורה שאף אחד אחר לא יכול, אני מסתכל על עצמי היום ומתקשה להאמין שיצאתי מהמקום שהייתי בו ומאושר שזאת המציאות.
אז בפעם האחרונה תודה על הכל!”
יריב, 29 מהנדס בהייטק, ת”א
 
 
“מיטל מקסימה, דרך הכלים שלך נפתחתי יותר לאנשים,
אני מצליחה ליצור יותר חברויות ואני פחות תלותית.
קיבלתי את השינוי שרציתי. תודה על הכל.”
עידית – בת 49, מורה ביסודי
 
 

“הכל אצלי שונה היום, שיניתי את מקום העבודה שלי לחברה גדולה בה קיבלתי תפקיד ניהולי, 
אני בטוח בעצמי ויודע שאני יכול להרוויח הרבה כסף וזה פשוט מספק ומרגיע אותי.
בתחום הזוגי אני כבר לא חושש ונותן להזדמנויות להיכנס לחיי,
אני מרגיש שהכל בשליטה שלי ואני יכול להצליח בכל דבר שאני רוצה.
 תודה רבה על למידה שאין לה מחיר!”
שלומי, 38 איש מחשבים 

 

“היום אני מרגישה ויודעת שלא משנה איזה פחד אני יחווה, אני אדע להתמודד מה שמאפשר לי להעז ולעשות הרבה יותר, לעמוד בביטחון מול גברים חדשים בחיי, ולהתקדם בעבודה.”

דקלה, 47 עובדת סוציאלית

 

“זאת המתנה הכי גדולה שנתתי לעצמי בחיים!
החשיבה שלי חיובית, אני מצליחה להגיע לדייט בביטחון עצמי ולדבר בטבעיות מה שלא קרה לפני,
זה פשוט מדהים, זה עובד כמו קסם ואנשים מבקשים ממני להיפגש שוב ושוב,
אני רואה דברים בצורה לגמרי אחרת ויכולה להנות מהרגע בדייטים,
עכשיו חודש אחרי הקורס אני כבר יוצאת עם משהו שבועיים וחצי ואני יודעת שהכל בשליטתי.
לדעתי זה תהליך חובה לכל אחד!
דפנה, 42 מעצבת גרפית

 

“מיטל,
יש משהו שאני רוצה להודות לך עליו – ״שינוי ״ איך אפשר להגיד את זה בסה״כ כמה אותיות קטנות – ״שינוי״
את יודעת יצא לי באופן טבעי היום (כנראה בעקבות השיחה האחרונה שעזרת לי לגלות שאולי אני זקוק לזמן איכות עם עצמי) לשבת בחדר ולחשוב קצת מתוך מקום רגוע על התקופה האחרונה …
הכל נפתח לי: הבנתי ! הבנתי מזה שינוי – הבנתי מה עברתי איתך – הבנתי איזה דבר העברת לי לחיים שלי.
הבנתי כמה מקובע הייתי, וכמה תקוע !
כמה גמישות הכנסת לי למחשבה, כמה למדתי לאזן את עצמי, כמה למדתי להכיר את עצמי, להיות מדיוק עם מה שאני שואל ,חושב, ומרגיש.
כמה סבלנות למדתי לתת לעצמי וכמה רצון לתת לחיים שלי את מה שמגיע: בטחון.
את כתבת בפוסט שלך משהו שהאיר לי את העניים קצת : כאשר הביטחון מתערר ( הכל נצבע ) אויי כמה אני מכיר את ההרגשה אבל אני רוצה להגיד לך משהו בנוגע לזה : זה כל כך מדיוק ונכון וכל בנאדם לדעתי יסכים עם זה ! אבל זו לא הנקודה ..
הנקודה היא: השינוי הרגל שנתת לי להכניס לחיים שלי .
במשך שנים במספר 8 או יותר, רגש אחד, סיטואציה אחת יכלה לערער לי את כל השבוע,שבועיים וגם שנה, מערכת יחסים, קריירה, תחביבים . פשוט להיתקע ולהימנע .
הכלים שנתת לי לא חיסנו אותי מ-לא להרגיש כלום (כמו שחששתי בפגישות הראשונות איתך) , אלה נתנו לי את הדרך פשוט לדעת להשקיף על הסיטואציה, על הרגש ובכמה טכניקות לדעת לבחור, ולצאת ,להמשיך הלאה, ולהבין שזה רגש שיש לו מקום ואולי הוא גם רוצה לעזור לך.
אני חושב שבתחילת הדרך איתך שאלת אותי ״ היי, תגיד איך היית רוצה להיות בעוד נגיד שלושה חודשים מהיום ? ״
חחחח היה לי קל לומר לך, אבל להאמין בזה ולהרגיש את זה אמממממ לא ממש הייתי יכול .
אז הייי אני שם מיטל היום אני שם במקום הזה .מאושר !
הקשר שלי איתך הוא משהו שכנראה הגיע אליי אחרי המון זמן עם עצמי כי חיפשתי אותו כל כך הרבה , ולא מצאתי אותו אצל שום פסיכולוג, חבר, הורים, אחים , ובת זוג, ההבנה שלך, הרצון שלך ,המקצועיות שלך, ההתמדה שלך של לא לוותר לי . אמממ לא ציפיתי שלבנאדם יהיה כל כך אכפת ממני וזה למה אני כותב לך כי באמת הקשר איתך עלה לי מעל כל הצפיות שלי והיה חשוב לי שתדעי. אני מוקיר לך על כך וימשיך להוקיר לך בכל הזדמנות שתהיה לי .
כי היי מייטל את שיניתי לי את החיים ואין לזה מחיר . וכשאני אומר תודה אני מתכוון תודה שהאמנת בעצמך שאת יכולה לגרום לי להאמין בעצמי וזה לא מובן מאליו מבחינתי אז תודה.”
שניר, 27  צלם ואמן, מאזור השרון